+48 34 35 91 147

+48 602455841

biuro@chryzantemy.pl

Strojec, ul. Ogrodowa 4 46-320 Praszka

Szanowni Państwo

Miło nam poinformować, że nasza firma od listopada 2021 roku, stała się głównym partnerem w Polsce, firmy Dümmen Orange. Współpraca naszej firmy z Dümmen Orange trwa od kilkudziesięciu lat. Obie firmy łączą wyznawane wartości, w tym nade wszystko chęć dostarczania najwyższej jakości sadzonek na rynek. Zacieśnienie współpracy z jednym z największych na świecie hodowców roślin, pozwoli jeszcze bardziej ugruntować naszą pozycję na rynku.

Dzięki możliwości współpracy i rekomendacji naszego partnera oferujemy państwu poszukiwane na rynku odmiany z rodzin: Cosmo, Chrystal, Breeze, Rainbow czy Splash. W asortymencie pojawi się także odmiana z którą już kiedyś pracowaliśmy jest to Bislet w kolorze białym, żółtym i purpurowym. Dodaliśmy go do oferty na liczne prośby naszych klientów.

Służymy Państwu doradztwem przez cały czas trwania uprawy. Zapraszamy do współpracy.

Z wyrazami szacunku
Paweł Pychyński
wraz z zespołem pracowników

Drodzy Państwo,

Dümmen Orange jest największym na świecie hodowcą i propagatorem kwiatów ciętych, cebulek, roślin tropikalnych, doniczkowych, rabatowych i bylin. Oprócz dużej międzynarodowej sieci marketingu i sprzedaży, Dümmen Orange posiada zdywersyfikowaną globalną sieć wyspecjalizowanych zakładów produkcyjnych oraz światowej klasy R&D zespół badawczo-rozwojowy, który opracowuje innowacyjne produkty najlepszej jakości.

Od listopada 2021 Hodowcy chryzantem Dümmen Orange i Ogrodnictwo Paweł Pychyński rozszerzyli współpracę o kwiaty doniczkowe i cięte. Paweł Pychyński będzie działał jako główny partner Dümmen Orange w Polsce.

Silna więź pomiędzy hodowcami istnieje od dawna. Korzyści ze współpracy będą korzystne dla obu firm. Dla Dummen Orange ważna jest silna pozycja na rynku Ogrodnictwa Pawła Pychyńskiego który będzie propagował nasze gamy chryzantem w Polsce.

Dla Ogrodnictwa Pawła Pychyńskiego, który koncentruje się na produkcji najwyższej jakości chryzantem na potrzeby detalistów, bardzo istotny jest bliski kontakt w celu szerokiego wsparcia w uprawie i dostarczania sadzonek IPM do produkcji zrównoważonych produktów.

Pozdrawiamy
Dummen Orange

COSMO

Wszystkie odmiany z tej serii mają duże, piękne podwinięte kwiaty o niekończących się płatkach. Dodatkowo są bardzo łątwe do uprawy i wymagają niewielkiej ilości regulatorów wzrostu. Zainspiruj się tymi klasycznymi pięknościami.

BREEZE

Breeze jest odświeżająco piękna. Ta seria o pojedyńczych kwiatach odmieni rzestrzeń każdego domu i ogrodu. Kwiat mieniący się kolorami płatków wokół zielonego środka – czego tu nie kochać? Niech BREEZE Cię zaskoczy!

CHRYSTAL

Jakość jeszcze nigdy nie była tak dostępna. Ozdobną serią CHRYSTAL możesz cieszyć się o każdej potrze roku. Niezależnie od warunków uprawy donice będą wypełnione kwiatami.

RAINBOW

Nie jest zaskoczeniem, że nazwano tą serię RAINBOW (TĘCZA). Jak słońce po deszczu ta seria z pewnością rozświetli Twój dzień. Seria ta o pojedyńczych kwiatach charakteryzuje się oszałamiająco pięknymi dwu-kolorowymi płatkami owiniętymi wokół zielonego środka.

SPLASH

Dzięki wieloletniej hodowli możecie się Państwo cieszyć fantazjami i kolorowymi odmianami o łyczkowych płatkach. Ta specjalistyczna linia ma do zaoferowania wszystkie odmiany z ekstrawaganckimi rodzajami kwiatów.

MISJA & wizja naszej firmy

Twój sukces w biznesie jest naszym sukcesem

Nasz zakład to nowoczesne szklarnie, doświadczona załoga i lata doświadczeń.
Wysoka jakość to nasz znak rozpoznawczy .

Zaufanie

W chwili obecnej obsługujemy ponad 5000 stałych klientów. Dołącz do nas już dziś!

Zaufanie

W chwili obecnej obsługujemy ponad 5000 stałych klientów. Dołącz do nas już dziś!

Jakość

Wszystkie nasze sadzonki są dokładnie sprawdzane na etapie ukorzeniania i przed dostawą do klienta.

Jakość

Wszystkie nasze sadzonki są dokładnie sprawdzane na etapie ukorzeniania i przed dostawą do klienta.

Kontakt

Nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji. Zawsze chętnie doradzimy i pomożemy.

Kontakt

Nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji. Zawsze chętnie doradzimy i pomożemy.

Transport

Transport firmowy, wysyłka kurierska, odbiór własny.

Transport

Transport firmowy, wysyłka kurierska

Kostki Torfowe

Podstawowym produktem naszej firmy są sadzonki ukorzenione w technologii kostki torfowej. Minimalna ilość zamawianej odmiany 130 szt.

Multiplaty

Osobom, które chcą skorzystać z wysyłki kurierskiej proponujemy sadzonki ukorzenione w multiplatach. Przed wysyłką są one pakowane w woreczki foliowe i kartony. Minimalna ilość zamawianej odmiany 100 szt.